на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики ZX 2K Boost PURE
Патики ZX 2K Boost PURE
Патики ZX 2K Boost PURE
Патики ZX 2K Boost PURE
Патики ZX 2K Boost PURE
Патики ZX 2K Boost PURE
Патики ZX 2K Boost PURE
Патики ZX 2K Boost PURE
Патики ZX 2K Boost PURE
Патики ZX 2K Boost PURE

Патики ZX 2K Boost PURE

код на производ: GZ7874
Šifra proizvođača: LSR88
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Секој чекор во adidas ZX 2K Boost Pure Shoes женските lifestyle патики носи чисто задоволство. Овие патики ќе го нагласат вашиот стил во секоја прилика. Секој чекор значи стилско задоволство. Чекорете со стил!
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Текстилен горен дел
 • OrthoLite® влошка
 • Boost средниот ѓон
 • Гумен ѓон
 • Код на произиводот: GZ7874

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DD8637-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.790 MKD
  големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 535684-99
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.790 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JM5014-117
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.633 MKD
  Заштеда 30%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 114755-PL042
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.750 MKD
  Заштеда 55%
  3.890 MKD
  големина
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3459-160
  9.690 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ6948-001
  7.490 MKD
  големина
  2.5Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3458-160
  10.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5