на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики OZWEEGO PLUS W
adidas Патики OZWEEGO PLUS W
adidas Патики OZWEEGO PLUS W
adidas Патики OZWEEGO PLUS W
adidas Патики OZWEEGO PLUS W
adidas Патики OZWEEGO PLUS W
adidas Патики OZWEEGO PLUS W
adidas Патики OZWEEGO PLUS W
adidas Патики OZWEEGO PLUS W
adidas Патики OZWEEGO PLUS W
adidas

adidas Патики OZWEEGO PLUS W

код на производ: GZ8140
7.388 MKD
7.388 MKD
5.172 MKD
Заштеда: 2.216 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 39 1/3
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas OZWEEGO PLUS се впечатливи женски патики со брановидни линии и систем за брзо врзување на врвките.

Овие патики секогаш биле атрактивни. Овој модел оди чекор понапред од тоа и нуди уште попривлечен дизајн.

Брановидните линии навистина ја истакнуваат нивната форма.

Системот за брзо врзување го олеснува нивното облекување.

Спецификации:

 

  • Женски патики - lifestyle
  • Систем за брзо врзување
  • Мрежа и кожа на горниот дел
  • Амортизација Adiprene
  • Среден ѓон EVA
  • Обложување со текстил
  • Гумен ѓон
  • Боја: Бела / Розова / Сребрена
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер HE6876
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.492 MKD
Заштеда 30%
4.988 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер DV0857
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.955 MKD
Заштеда 60%
4.888 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Дуксер HL9311
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.993 MKD
Заштеда 40%
4.988 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер IB5913
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер HE6831
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.282 MKD
Заштеда 30%
4.688 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер H34591
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики HQ4391
6.950 MKD
Заштеда 20%
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GY6989
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-