на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Папучи Victori One
NIKE Папучи Victori One
NIKE Папучи Victori One
NIKE Папучи Victori One
NIKE Папучи Victori One
NIKE Папучи Victori One
NIKE Папучи Victori One
NIKE Папучи Victori One
NIKE

NIKE Папучи Victori One

код на производ: CN9677-100
2.390 MKD
2.390 MKD
1.912 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 38
 • 39
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските папучи Nike Victory One со класичен дизајн одлично се вклопуваат на плажа или на трибини. Обезбедувајќи лесен, лесен за носење удобност, овие папучи имаат нова, полесна пена која обезбедува удобност. Обликуваното газиште со шари го држи вашето стапало на место. Широката горна лента се чувствува исто толку добро како што изгледа. Логото на Nike и Swoosh на ременот зборуваат многу за вашата наклонетост кон брендот.
Спецификација:

 • Пенесто газиште

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица FB8191-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.167 MKD
  Заштеда 25%
  2.890 MKD
  големина
  L
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Маица DZ3234-386
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.918 MKD
  Заштеда 35%
  4.490 MKD
  големина
  L
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Маица FN5758-684
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.314 MKD
  Заштеда 45%
  2.390 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи VN0A5HFEX0Z
  1.867 MKD
  Заштеда 25%
  2.490 MKD
  големина
  34.5
  36
  37
  40
  41
  42.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9675-006
  1.792 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DC0496-004
  2.617 MKD
  Заштеда 25%
  3.490 MKD
  големина
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9675-005
  1.792 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  10
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Папучи CN9677-002
  1.792 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DQ9624-003
  2.392 MKD
  Заштеда 25%
  3.190 MKD
  големина
  8