на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech
Nike

Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech

Код на производ: CW4292-272
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear Tech е долен дел од женска тренерка што лесно и брзо ќе стане омилена облека во вашата неделна ротација. Искористете го максимумот од студените денови со оваа тренди долна тренерка. Нејзината најважна карактеристика е врвната ткаенина од руно од која е направен. Топлина? Таму. Мекост? Таму. Чувство на светлина? Проверено таму. Неговата ткаенина Nike Tech Fleece ви обезбедува врвна топлина и леснотија. Препознатливите детали за Tech Fleece ги истакнуваат џебовите со патент и скриениот џеб за да ги чувате вашите вредни предмети безбедни. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува добро вклопување и лесна персонализација. Одблесокот на нозете ќе ги истакне вашите Nike патики.
Спецификација:

 • Женски тренерки lifestyle
 • Странични џебови
 • Ребрести еластични делови на нозете
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење
 • Материјал: 69% памук и 31% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Беж
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Цена 3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Цена 8.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS