на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Firebird Loose
adidas Долен дел тренерки Firebird Loose
adidas Долен дел тренерки Firebird Loose
adidas Долен дел тренерки Firebird Loose
adidas Долен дел тренерки Firebird Loose
adidas Долен дел тренерки Firebird Loose
adidas Долен дел тренерки Firebird Loose
adidas Долен дел тренерки Firebird Loose
adidas Долен дел тренерки Firebird Loose
adidas Долен дел тренерки Firebird Loose
adidas

adidas Долен дел тренерки Firebird Loose

Код на производ: IP0644
Šifra proizvođača: EKN00
4.288 MKD
4.288 MKD
3.002 MKD
Заштеда: 1.286 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Firebird Loose се женски lifestyle долни тренерки, дизајнирани за удобност, мобилност и долготрајно носење. Ноншалантно самоуверени и класично кул, овие опуштени тренерки се задолжително парче во секоја гардероба. Удобноста и одржливоста одат рака под рака кога станува збор за овој модел. Трите ленти по должината на нозете и извезеното Trefoil лого носат непогрешлив допир на наследство. Истакнете се во живописни бои кои изразуваат модерен, но автентичен став. Спецификација:

 • Женски lifestyle долни тренерки
 • Еластичен појас со врвка
 • Предни џебови со патент
 • Широк крој
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи