на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Firebird Loose
adidas

adidas Долен дел тренерки Firebird Loose

Код на производ: IP0634
Šifra proizvođača: EKN00
4.288 MKD
4.288 MKD
3.430 MKD
Заштеда: 858 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Firebird Loose се женски lifestyle долни тренерки, дизајнирани за удобност, мобилност и долготрајно носење. Ноншалантно самоуверени и класично кул, овие опуштени тренерки се задолжително парче во секоја гардероба. Удобноста и одржливоста одат рака под рака кога станува збор за овој модел. Трите ленти по должината на нозете и извезеното Trefoil лого носат непогрешлив допир на наследство. Истакнете се во живописни бои кои изразуваат модерен, но автентичен став. Спецификација:

 • Женски lifestyle долни тренерки
 • Еластичен појас со врвка
 • Предни џебови со патент
 • Широк крој
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи