на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Adibreak
adidas

adidas Долен дел тренерки Adibreak

Код на производ: IP0623
Šifra proizvođača: KNZ07
4.588 MKD
4.588 MKD
3.670 MKD
Заштеда: 918 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Класичниот стил вкоренет во претходните кроеви на adidas добива модерен статус во најновите adidas Adibreak женски lifestyle долни тренерки. Изработени е од мек материјал кој овозможува чувство на удобност и комфорт благодарение на лабавиот крој. Страничните панели додаваат интересен изглед на секоја модна комбинација, додека прилагодливиот појас овозможува персонализирано вклопување. Спакувајте ги неопходните работи во страничните џебови и ослободете ги рацете од вишок терет. Носете adidas Adibreak со маица или боди и ќе оставите впечаток каде и да се појавите. Вие и adidas се грижите за стилот и животната средина, бидејќи најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Повторната употреба на материјали помага да се намали пластичниот отпад. Овие долни тренерки нудат модерен пресврт на класичен дизајн - оддавајќи им почит на корените, Adibreak ги асимилира наследството и иновациите. Спецификација:

 • Женски lifestyle долни тренерки
 • Еластичен појас со врвка
 • Широки ногавици
 • Странични џебови
 • Странични панели

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи