на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Маица Adicolor
adidas Маица Adicolor
adidas Маица Adicolor
adidas Маица Adicolor
adidas Маица Adicolor
adidas Маица Adicolor
adidas Маица Adicolor
adidas Маица Adicolor
adidas

adidas Маица Adicolor

код на производ: HK9637
1.788 MKD
1.788 MKD
1.252 MKD
Заштеда: 536 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • XS
  • S
  • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor е женска lifestyle маица дизајнирана за ваше задоволство. Маица создадена за уживање и хедонизам. Лесниот материјал ќе ви обезбеди неверојатна удобност и ќе ве прегрне толку цврсто што нема да можете да и одолеете на желбата да ја соблечете. Овој модел има големо Trefoil лого на градите и зајакната крагна која го спречува влечењето на маичката и го овозможува долготрајност. Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување памук, што е дел од нашата амбиција да ставиме крај на пластичниот отпад. Облечете ја оваа едноставна adidas маица, која лесно можете да ја усогласите со остатокот од вашата гардероба и започнете го новиот ден со ентузијазам.
Спецификација:

  • Женска маица – lifestyle
  • Состав: 92% и 8% еластин
  • Засилена крагна
  • adidas лого

  • карактеристики вредност
    Категорија Маица
    Основната поделба Текстил
    Пол За жени
    Бренд adidas
    Возраст За возрасни

    КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

    Sačuvano u omiljne
    Патики HQ6042
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    6.788 MKD
    големина
    10
    10-
    11
    11-
    12
    12-
    3
    3-
    4
    4-
    5
    5-
    6
    6-
    7
    7-
    8
    8-
    9
    9-
    Sačuvano u omiljne
    Патики HQ4273
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    6.950 MKD
    Заштеда 20%
    8.688 MKD
    големина
    10
    10-
    11
    11-
    12
    12-
    3
    3-
    4
    4-
    5
    5-
    6
    6-
    7
    7-
    8
    8-
    9
    9-
    Sačuvano u omiljne
    Патики FZ3000
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    6.012 MKD
    Заштеда 30%
    8.588 MKD
    големина
    10
    10-
    11
    11-
    12
    12-
    3
    3-
    4
    4-
    5
    5-
    6
    6-
    7
    7-
    8
    8-
    9
    9-
    Sačuvano u omiljne
    Патики GY6989
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    5.172 MKD
    Заштеда 30%
    7.388 MKD
    големина
    10
    10-
    11
    11-
    12
    12-
    3
    3-
    4
    4-
    5
    5-
    6
    6-
    7
    7-
    8
    8-
    9
    9-
    Sačuvano u omiljne
    Патики FV5322
    Prosecna ocena:
    glas
    2
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    3.510 MKD
    Заштеда 20%
    4.388 MKD
    големина
    10
    10-
    11
    11-
    12
    12-
    3
    3-
    4
    4-
    5
    5-
    6
    6-
    7
    7-
    8
    8-
    9
    9-
    Sačuvano u omiljne
    Патики HQ4243
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    6.788 MKD
    големина
    10
    10-
    11
    11-
    12
    12-
    3
    3-
    4
    4-
    5
    5-
    6
    6-
    7
    7-
    8
    8-
    9
    9-

    слични производи

    Sačuvano u omiljne
    Маица VN0A3UP4BLK
    1.393 MKD
    Заштеда 30%
    1.990 MKD
    големина
    1X
    2X
    2XL
    2XS
    3X
    3XL
    4XL
    L
    LG
    M
    MD
    NS
    S
    SM
    XL
    XS
    YLG
    YMD
    YSM
    YXL
    Sačuvano u omiljne
    Маица VN0A3UP4WHT
    1.592 MKD
    Заштеда 20%
    1.990 MKD
    големина
    1X
    2X
    2XL
    2XS
    3X
    3XL
    4XL
    L
    LG
    M
    MD
    NS
    S
    SM
    XL
    XS
    YLG
    YMD
    YSM
    YXL