на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas

adidas Патики Nizza Platform

Код на производ: HQ1968
Šifra proizvođača: MDD68
4.388 MKD
4.388 MKD
3.510 MKD
Заштеда: 878 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 38
 • 39 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Nizza Platform се женски lifestyle патики со платформа која комбинира класика и модерни детали. Излезете од стереотипите на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива во овие патики на adidas со платформа. Почувствувајте ги лежерните вибрации од 70-тите во комбинација со модерни технологии. Идеални патики за сончеви градски улици, летни фестивали, па дури и за ручек со пријателите. Нежните, пастелни бои кои се ода на сончевите денови, го зголемуваат бројот на комбинации на аутфит. Безвременската форма на овие патики е форма која ја препознавате и ја сакате, па нема причина да не ги носите овие патики секој ден, цел ден. Гумениот ѓон на платформа обезбедува одлично држење и прави да изгледате модерно и привлечно во секоја облека.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Платформа
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IC5592
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.702 MKD
  Заштеда 30%
  5.288 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер HJ7870
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.372 MKD
  Заштеда 30%
  3.388 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  42
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IK4030
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.422 MKD
  Заштеда 30%
  4.888 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IP0604
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.670 MKD
  Заштеда 20%
  4.588 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IT9866
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.129 MKD
  Заштеда 10%
  4.588 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HL9311
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.988 MKD
  Големина
  34
  36

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IH7496
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  6