на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Фустан Air
NIKE Фустан Air
NIKE Фустан Air
NIKE Фустан Air
NIKE Фустан Air
NIKE Фустан Air
NIKE Фустан Air
NIKE Фустан Air
NIKE Фустан Air
NIKE Фустан Air
NIKE

NIKE Фустан Air

код на производ: DV8249-292
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air е женски фустан за денови исполнети со стил, женственост и удобност. Истакнете ги омилените патики со помош на овој фустан. Кул, удобен и воздушен. Стегнувачкиот материјал ќе ве опсипува со удобност, а во исто време максимално ќе ја додворува вашата фигура, а принтот ќе ја направи многу софистицирана и елегантна.
Спецификација:

 • Женски фустан
 • Долги ракави
 • Странични процепи
 • Должина до глуждот
 • Машинско перење
 • Состав: 90% полиестер, 10% спандекс

 • карактеристики вредност
  Категорија Фустан
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DN1791-104
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  6
  6,5
  7
  7,5
  8
  8,5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FD4340-111
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.418 MKD
  Заштеда 25%
  9.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики CW2386-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.128 MKD
  Заштеда 35%
  7.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Патики DX0137-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.392 MKD
  Заштеда 20%
  12.990 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан DV8249-010
  2.515 MKD
  Заштеда 55%
  5.590 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан JCWED123324-101
  1.706 MKD
  2.274 MKD
  3.790 MKD
  големина
  M
  S
  XS