на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер Phoenix
NIKE Дуксер Phoenix
NIKE Дуксер Phoenix
NIKE Дуксер Phoenix
NIKE Дуксер Phoenix
NIKE Дуксер Phoenix
NIKE Дуксер Phoenix
NIKE Дуксер Phoenix
NIKE

NIKE Дуксер Phoenix

код на производ: DQ5860-615
4.490 MKD
4.490 MKD
3.143 MKD
Заштеда: 1.347 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Phoenix е женски lifestyle дуксер за љубителите на предимензионирани модели. Голема удобност за одличен стил. Преголемиот крој прави да се чувствувате опуштено и удобно со максимална слобода на движење. Однесете го изгледот на вашите спортски парчиња на следното ниво. Чувствувајте се и изгледајте најдобро во новите кроеви со модерни детали. Малку поголемите ребрести делови спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Логото Swoosh јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Пријатниот памук од кој е направен е одличен за дуксери кои ги носите кога температурите се пониски.
Спецификација:

 • Женски lifestyle
 • Преголем крој
 • Капуљача со врвка
 • Долги ребрести делови
 • Машинско перење
 • Лого на Swoosh
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CZ3950-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.883 MKD
  Заштеда 35%
  10.590 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DH0531-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.973 MKD
  Заштеда 30%
  11.390 MKD
  големина
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DQ8031-101
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.433 MKD
  Заштеда 30%
  9.190 MKD
  големина
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DO6720-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.392 MKD
  Заштеда 20%
  7.990 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  слични производи