на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
NIKE

NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE

код на производ: BV4126-609
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DV7584-001
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.192 MKD
Заштеда 20%
8.990 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Патики DD7099-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.990 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Патики FB7960-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.490 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Патики CK7070-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.533 MKD
Заштеда 35%
11.590 MKD
големина
7
Sačuvano u omiljne
Патики FB9019-700
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.352 MKD
Заштеда 20%
11.690 MKD
големина
6
6.5
7
8
Sačuvano u omiljne
Патики FB9891-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.990 MKD
големина
6
7,5
8,5

слични производи