на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер Jordan Air Speckle
NIKE Дуксер Jordan Air Speckle
NIKE Дуксер Jordan Air Speckle
NIKE Дуксер Jordan Air Speckle
NIKE

NIKE Дуксер Jordan Air Speckle

код на производ: 85B781-023
2.790 MKD
2.790 MKD
1.813 MKD
Заштеда: 977 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 4-5г.
  • 5-6г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FB2338-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.152 MKD
Заштеда 20%
5.190 MKD
големина
1.5Y
12.5
12C
13C
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Патики FJ4656-800
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.968 MKD
Заштеда 25%
5.290 MKD
големина
11C
1Y
Sačuvano u omiljne
Патики 704949-423
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
големина
12.5
12C
13C
1Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Патики FB9501-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.190 MKD
големина
1.5Y
11C
12.5
12C
13C
1Y
3Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер FD3285-222
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
L
M
S
XL
XS