на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Huarache Run
Nike Патики Huarache Run
Nike Патики Huarache Run
Nike Патики Huarache Run
Nike

Nike Патики Huarache Run

Код на производ: 704949-423
5.890 MKD
5.890 MKD
4.123 MKD
Заштеда: 1.767 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 12.5C 30 18
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Nike Huarache Run се детски патики за безбедни чекори на вашите малечки. Со овие патики никогаш не можете да погрешите. Познатата лента овозможува лесно носење и брза игра. Дизајнот на овие детски патики и овозможува на патиката буквално да го прегрне стапалото и на овој начин дава поддршка бидејќи истовремено обезбедува удобност и стабилност. Горниот дел е изработен од мешавина од кожа и мрежести материјали, што обезбедува издржливост и дишење. Меката пена под стапалото обезбедува лесно амортизирање, а гумениот ѓон има жлебови кои обезбедуваат држење без оглед на површината.
Спецификација:

 • Патики за деца - Lifestyle
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Возраст Мали деца
  Бренд Nike
  Боја Тегет
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 85B781-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.674 MKD
  Заштеда 40%
  2.790 MKD
  Големина
  4
  5
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV5456-106
  Цена 4.490 MKD
  Големина
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DH2933-111
  Цена 5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CJ4092-002
  Цена 5.453 MKD
  Заштеда 30%
  7.790 MKD
  Големина
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BQ5453-100
  Цена 3.190 MKD
  Големина
  10C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FQ4118-001
  Цена 5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DA3199-004
  Цена 8.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y