на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер JDB MJ BASELINE PO HOODIE
Nike Дуксер JDB MJ BASELINE PO HOODIE
Nike Дуксер JDB MJ BASELINE PO HOODIE
Nike Дуксер JDB MJ BASELINE PO HOODIE
Nike

Nike Дуксер JDB MJ BASELINE PO HOODIE

Код на производ: 95C784-023
2.990 MKD
2.990 MKD
2.093 MKD
Заштеда: 897 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 11-12г.
  • 9-10г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За момчиња
Бренд Nike
Возраст За тинејџери
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CT3839-110
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.890 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CJ3906-404
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.592 MKD
Заштеда 20%
9.490 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики 943345-107
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.973 MKD
Заштеда 35%
9.190 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BQ5485-700
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0365-100
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.190 MKD
Големина
3.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ3341-100
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.672 MKD
Заштеда 20%
9.590 MKD
Големина
5.5Y
5Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FD3285-222
6.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 85B781-023
1.813 MKD
Заштеда 35%
2.790 MKD
Големина
4
5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер BV3699-010
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CU9223-063
4.418 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
Големина
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DD8637-010
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
Големина
S