на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики RT Live BP
Nike Патики RT Live BP
Nike Патики RT Live BP
Nike Патики RT Live BP
Nike Патики RT Live BP
Nike Патики RT Live BP
Nike Патики RT Live BP
Nike Патики RT Live BP
Nike Патики RT Live BP
Nike Патики RT Live BP
Nike

Nike Патики RT Live BP

Код на производ: CW1621-008
5.390 MKD
5.390 MKD
3.503 MKD
Заштеда: 1.887 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 28
 • 30
 • 32
 • 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike RT Live детските патики се нивниот идеален сојузник при секоја активност. Супер смели, супер меки и супер кул. Овие патики се специфични поради својот дизајн и врвки кои од еден дел го обвиткуваат и фиксираат детското стапало. Прозрачните делови имаат мека пена која обезбедува врвна удобност. Лесни се за облекување и соблекување, така што децата ќе бидат брзо подготвени за акција.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Меки перничиња од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст Мали деца
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 85B781-023
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.813 MKD
  Заштеда 35%
  2.790 MKD
  Големина
  4
  5
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-102
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-103
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  5Y
  7Y