на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Z.N. E. Premium
adidas

adidas Дуксер Z.N. E. Premium

код на производ: IN5128
Šifra proizvođača: IKU99
6.688 MKD
6.688 MKD
5.350 MKD
Заштеда: 1.338 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики HQ9019
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.390 MKD
Заштеда 20%
7.988 MKD
големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Патики IG0286
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
3-
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.794 MKD
Заштеда 55%
3.988 MKD
големина
34
36

слични производи