на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер W Z.N.E. FZ
adidas Дуксер W Z.N.E. FZ
adidas Дуксер W Z.N.E. FZ
adidas Дуксер W Z.N.E. FZ
adidas Дуксер W Z.N.E. FZ
adidas Дуксер W Z.N.E. FZ
adidas Дуксер W Z.N.E. FZ
adidas Дуксер W Z.N.E. FZ
adidas Дуксер W Z.N.E. FZ
adidas Дуксер W Z.N.E. FZ
adidas

adidas Дуксер W Z.N.E. FZ

Код на производ: IN5132
Šifra proizvođača: IKU99
6.688 MKD
6.688 MKD
4.682 MKD
Заштеда: 2.006 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Sportswear
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG2972
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
4-
5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.302 MKD
Заштеда 30%
3.288 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GZ4293
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.257 MKD
Заштеда 35%
8.088 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики H06584
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.802 MKD
Заштеда 35%
7.388 MKD
Големина
4-
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE5841
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
Големина
4-
5
5-
6
6-
7

слични производи