на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

RUSSELL ATHLETIC Дуксер Savage
RUSSELL ATHLETIC Дуксер Savage
RUSSELL ATHLETIC Дуксер Savage
RUSSELL ATHLETIC Дуксер Savage
RUSSELL ATHLETIC Дуксер Savage
RUSSELL ATHLETIC Дуксер Savage
RUSSELL ATHLETIC Дуксер Savage
RUSSELL ATHLETIC Дуксер Savage
RUSSELL ATHLETIC

RUSSELL ATHLETIC Дуксер Savage

код на производ: E3-615-1-190
4.390 MKD
4.390 MKD
2.853 MKD
Заштеда: 1.537 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Топлите, летни денови не можат да поминат без класично парче како што се машките lifestyle шорцеви Russell Athletic Savage. Неоценет, едноставен дизајн е надополнет со детали во атрактивни бои. Еластичниот појас овозможува прилагодено вклопување додека страничните џебови се таму за да не треба да се грижите за ситниците. Без разлика дали поминувате време дома или низ градот, удобноста и пријатноста се загарантирани.
Спецификација:

 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Russell Athletic графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд RUSSELL ATHLETIC
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.658 MKD
  Заштеда 35%
  4.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.658 MKD
  Заштеда 35%
  4.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7998-672
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT33559-MS
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7415-010
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL