на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Russell Athletic Долен дел тренерки Montana
Russell Athletic Долен дел тренерки Montana
Russell Athletic Долен дел тренерки Montana
Russell Athletic Долен дел тренерки Montana
Russell Athletic Долен дел тренерки Montana
Russell Athletic Долен дел тренерки Montana
Russell Athletic Долен дел тренерки Montana
Russell Athletic Долен дел тренерки Montana
Russell Athletic

Russell Athletic Долен дел тренерки Montana

Код на производ: E3-627-1-190
4.090 MKD
4.090 MKD
2.250 MKD
Заштеда: 1.840 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Russell Athletic Montana се долен дел машки тренерки со класичен дизајн и препознатлив комфор. Удобни и пријатни, материјалот од кој се направени ќе ви овозможи слобода на движење и ќе ја понуди удобноста што ја сакате. Без разлика дали го носите за тренинг или за одмор, ќе изгледате подеднакво добро во секоја облека. Безвременска класика.
Спецификација:

 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Лого на Russell Athletic

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За мажи
  Бренд Russell Athletic
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи