на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar
adidas

adidas Дуксер Adicolor Classic Superstar

код на производ: IB1411
4.688 MKD
4.688 MKD
3.282 MKD
Заштеда: 1.406 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Освежената машка тренерка на adidas Adicolor Classics Superstar сигурно ќе биде новата ѕвезда на вашиот лежерен стил. Безвременските пруги на аdidas во комбинација со модерна силуета и свежи бои создаваат чист изглед и обезбедуваат опуштена атмосфера. Стилско парче. Се освен обично. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација:

  • Slim fit
  • Целосно затворање со патент
  • Еластични делови на ракавите и рабовите
  • Странични џебови
  • Состав: 60% рециклиран полиестер, 40% памук

  • карактеристики вредност
    Категорија Дуксер
    Основната поделба Текстил
    Пол За мажи
    Бренд adidas
    Возраст За возрасни

    КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

    Sačuvano u omiljne
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    3.233 MKD
    Заштеда 40%
    5.388 MKD
    големина
    1X
    2X
    2XL
    2XS
    3X
    3XL
    4XL
    L
    LG
    M
    MD
    NS
    S
    SM
    XL
    XS
    YLG
    YMD
    YSM
    YXL
    Sačuvano u omiljne
    Патики GZ3742
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    7.488 MKD
    големина
    10
    10-
    11
    11-
    12
    12-
    13
    13-
    14
    14-
    15
    6
    6-
    7
    7-
    8
    8-
    9
    9-
    Sačuvano u omiljne
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    3.212 MKD
    Заштеда 30%
    4.588 MKD
    големина
    1X
    2X
    2XL
    2XS
    3X
    3XL
    4XL
    L
    LG
    M
    MD
    NS
    S
    SM
    XL
    XS
    YLG
    YMD
    YSM
    YXL
    Sačuvano u omiljne
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    2.873 MKD
    Заштеда 40%
    4.788 MKD
    големина
    1X
    2X
    2XL
    2XS
    3X
    3XL
    4XL
    L
    LG
    M
    MD
    NS
    S
    SM
    XL
    XS
    YLG
    YMD
    YSM
    YXL
    Sačuvano u omiljne
    Патики GY6701
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    5.592 MKD
    Заштеда 30%
    7.988 MKD
    големина
    10
    10-
    11
    11-
    12
    12-
    13
    13-
    14
    14-
    15
    6
    6-
    7
    7-
    8
    8-
    9
    9-
    Sačuvano u omiljne
    Патики HP2200
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    4.950 MKD
    Заштеда 20%
    6.188 MKD
    големина
    10
    10-
    11
    11-
    12
    12-
    13
    13-
    14
    14-
    15
    6
    6-
    7
    7-
    8
    8-
    9
    9-

    слични производи

    Sačuvano u omiljne
    DOT
    Дуксер DTA2131M608-1W
    4.290 MKD
    големина
    1X
    2X
    2XL
    2XS
    3X
    3XL
    4XL
    L
    LG
    M
    MD
    NS
    S
    SM
    XL
    XS
    YLG
    YMD
    YSM
    YXL
    Sačuvano u omiljne
    Дуксер MT23565-PHM
    5.690 MKD
    големина
    1X
    2X
    2XL
    2XS
    3X
    3XL
    4XL
    L
    LG
    M
    MD
    NS
    S
    SM
    XL
    XS
    YLG
    YMD
    YSM
    YXL
    Sačuvano u omiljne
    Дуксер MT23565-TOB
    5.690 MKD
    големина
    1X
    2X
    2XL
    2XS
    3X
    3XL
    4XL
    L
    LG
    M
    MD
    NS
    S
    SM
    XL
    XS
    YLG
    YMD
    YSM
    YXL
    Sačuvano u omiljne
    Дуксер FB7050-030
    5.590 MKD
    големина
    1X
    2X
    2XL
    2XS
    3X
    3XL
    4XL
    L
    LG
    M
    MD
    NS
    S
    SM
    XL
    XS
    YLG
    YMD
    YSM
    YXL
    Sačuvano u omiljne
    Дуксер CU4489-330
    8.290 MKD
    големина
    1X
    2X
    2XL
    2XS
    3X
    3XL
    4XL
    L
    LG
    M
    MD
    NS
    S
    SM
    XL
    XS
    YLG
    YMD
    YSM
    YXL
    Sačuvano u omiljne
    Дуксер E3-606-1-045
    5.290 MKD
    големина
    1X
    2X
    2XL
    2XS
    3X
    3XL
    4XL
    L
    LG
    M
    MD
    NS
    S
    SM
    XL
    XS
    YLG
    YMD
    YSM
    YXL