на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Дуксер Infuse
PUMA Дуксер Infuse
PUMA Дуксер Infuse
PUMA Дуксер Infuse
PUMA Дуксер Infuse
PUMA Дуксер Infuse
PUMA Дуксер Infuse
PUMA Дуксер Infuse
PUMA

PUMA Дуксер Infuse

код на производ: 535642-01
4.590 MKD
4.590 MKD
2.754 MKD
Заштеда: 1.836 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

PUMA Infuse е женски спортски дуксер за секојдневно носење и уживање. Капуљача со патент што се протега до половина од моделот овозможува лесно облекување преку глава. Моделот PUMA Infuse остава впечаток на уредност и софистицираност. Лежерниот крој овозможува неверојатна удобност во секое време, а високата јака гарантира полиран стил. Ова е едно од оние парчиња во вашата гардероба што ќе ви станат омилени по првото носење.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Висока јака
 • Патент
 • Ребрести манжетни и рабови
 • Лого на PUMA
 • Состав: 97% памук, 3% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики 365561-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.857 MKD
  Заштеда 70%
  6.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 386270-03
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.790 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  Sačuvano u omiljne
  Патики 365907-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.217 MKD
  Заштеда 70%
  7.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 384363-04
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.390 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  Sačuvano u omiljne
  Патики 367317-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.827 MKD
  Заштеда 70%
  6.090 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи