на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики Mayze Stack
Puma

Puma Патики Mayze Stack

Код на производ: 383983-06
Prosečna ocena:
7.390 MKD
7.390 MKD
5.543 MKD
Заштеда: 1.847 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Патиките Puma Mayze Stack се елегантен избор за модерни жени кои сакаат да го истакнат својот стил. Овие патики комбинираат класичен дизајн со модерни детали, обезбедувајќи ви уникатна комбинација на удобност и трендовски изглед. Горниот дел е изработен од висококвалитетен брусен материјал од антилопа кој обезбедува луксузен и софистициран изглед. Брендирањето на Puma на јазикот и на страната на патиката додава препознатливост и автентичност. Врвките со дебели, крупни шари додаваат стил и обезбедуваат сигурно вклопување. Патиките Puma Mayze Stack Suede WNS имаат дебел гумен ѓон кој обезбедува одлична поддршка и удобност при целодневна употреба. Висината на ѓонот додава уникатна естетика и придонесува за трендовскиот изглед на патиката. Со овие патики сигурно ќе привлечете внимание и ќе се издвоите од толпата. Дизајнот на патиките е модерен и урбан, идеален за секојдневна употреба. Без разлика дали ги носите со фармерки, здолништа или фустани, овие патики ќе додадат допир на елеганција и трендовски изглед на вашиот стил. Puma Mayze Stack Suede WNS се вистинскиот избор за жени кои сакаат да се истакнат и да ја изразат својата индивидуалност преку модата. Изберете ги овие патики и комплетирајте ја вашата колекција патики со стил и софистицираност.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Брусен горен дел од антилопа
 • Врвки
 • Дебел гумен ѓон
 • Широки врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Puma
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Divna
  Divna
  28.06.2023. 23:54

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 673085-01
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 535642-01
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 535684-99
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  Големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 387213-01
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 384363-04
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 389861-01
  5.173 MKD
  Заштеда 30%
  7.390 MKD
  Големина
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 386273-01
  5.543 MKD
  Заштеда 25%
  7.390 MKD
  Големина
  35.5
  37.5
  38
  38.5
  39
  40