на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Тренерка Future Icons
adidas Тренерка Future Icons
adidas Тренерка Future Icons
adidas Тренерка Future Icons
adidas Тренерка Future Icons
adidas Тренерка Future Icons
adidas Тренерка Future Icons
adidas Тренерка Future Icons
adidas

adidas Тренерка Future Icons

код на производ: HN8930
2.388 MKD
2.388 MKD
1.910 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 9M
 • 12M
 • 2-3Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Future Icons унисекс спортскиот комплет за бебиња е наменет за идните спортисти. Најмладите сакаат да ве гледаат како вежбате? Пренесете им ја љубовта кон спортот и кон светски познатиот бренд - adidas, бидејќи и тие имаат своја рутина - играње по цел ден. Облечете им го овој комплет и бидете дел од истиот тим. Меката француска ткаенина ќе го направи секој чекор удобен, без разлика дали лазат или учат да одат. Ребрестата арматура околу вратот се затвора со тока за лесно облекување и соблекување. Препознатливите 3 adidas пруги на дуксерот и панталоните го истакнуваат наследниот стил. adidas производите од памук поддржуваат одржливо производство на памук, а со купувањето на моделот, вие и adidas ја заштитувате нашата планета. Уделот на рециклираниот материјал во производството претставува мал чекор во борбата против пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Унисекс комплет за бебиња
 • adidas лого
 • Достапни големини: 62-86
 • Состав: 70% памук , 30% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица GN4148
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  773 MKD
  Заштеда 40%
  1.288 MKD
  големина
  104
  110
  112
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  Sačuvano u omiljne
  Патики GY6628
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.373 MKD
  Заштеда 40%
  2.288 MKD
  големина
  10-K
  10K
  2K
  3K
  4K
  5-K
  5K
  6-K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  8K
  9-K
  9K
  Sačuvano u omiljne
  Патики GY9213
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.333 MKD
  Заштеда 40%
  3.888 MKD
  големина
  10-K
  10K
  11K
  2K
  3K
  4-K
  4K
  5-K
  5K
  6-K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  8K
  9-K
  9K
  Sačuvano u omiljne
  Патики GV8863
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.862 MKD
  Заштеда 30%
  4.088 MKD
  големина
  10-K
  10K
  11K
  2K
  3K
  4-K
  4K
  5-K
  5K
  6-K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  8K
  9-K
  9K
  Sačuvano u omiljne
  Патики GY9219
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  големина
  10-K
  10K
  2K
  3K
  4K
  5-K
  5K
  6-K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  8K
  9-K
  9K

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  2.470 MKD
  Заштеда 20%
  3.088 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  2.470 MKD
  Заштеда 20%
  3.088 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  Sačuvano u omiljne
  2.033 MKD
  Заштеда 40%
  3.388 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98