на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas

adidas Тренерка CREW SET

Код на производ: IR6453
Šifra proizvođača: KMB57
3.688 MKD
3.688 MKD
2.950 MKD
Заштеда: 738 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 4-5г.
  • 5-6г.
  • 6-7г.
  • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Пол За момчиња
Бренд adidas
Возраст Мали деца
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

слични производи