на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка CYC SHORT TEE S
adidas Тренерка CYC SHORT TEE S
adidas Тренерка CYC SHORT TEE S
adidas Тренерка CYC SHORT TEE S
adidas Тренерка CYC SHORT TEE S
adidas Тренерка CYC SHORT TEE S
adidas Тренерка CYC SHORT TEE S
adidas Тренерка CYC SHORT TEE S
adidas Тренерка CYC SHORT TEE S
adidas Тренерка CYC SHORT TEE S
adidas

adidas Тренерка CYC SHORT TEE S

Код на производ: IR9667
Šifra proizvođača: KMB39
2.488 MKD
2.488 MKD
2.488 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 4-5г.
  • 5-6г.
  • 6-7г.
  • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Пол За девојчиња
Бренд adidas
Возраст Мали деца
Колекција Originals
Trenutno nema komentara