на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas Тренерка CREW SET
adidas

adidas Тренерка CREW SET

Код на производ: IR6465
Šifra proizvođača: KMB54
3.088 MKD
3.088 MKD
2.162 MKD
Заштеда: 926 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 0-3м.
  • 3-6м.
  • 6-9м.
  • 9-12м.
  • 12-18м.
  • 18-24м.
  • 2-3г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Пол За момчиња
Бренд adidas
Возраст За бебе
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

слични производи