на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Торбица JAM RISE CROSS BODY BAG
NIKE Торбица JAM RISE CROSS BODY BAG
NIKE Торбица JAM RISE CROSS BODY BAG
NIKE Торбица JAM RISE CROSS BODY BAG
NIKE Торбица JAM RISE CROSS BODY BAG
NIKE Торбица JAM RISE CROSS BODY BAG
NIKE

NIKE Торбица JAM RISE CROSS BODY BAG

код на производ: MA0887-023
1.890 MKD
1.890 MKD
1.607 MKD
Заштеда: 283 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Торбица
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет DV5434-010
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.393 MKD
Заштеда 30%
1.990 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Kачкет AR2118-688
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.718 MKD
Заштеда 25%
2.290 MKD
големина
MISC

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица 910B5513NSZ
3.672 MKD
Заштеда 20%
4.590 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица BA5871-010
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица 910B5565NSZ
4.552 MKD
Заштеда 20%
5.690 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.252 MKD
Заштеда 30%
1.788 MKD
големина
NS