на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Торбица Jordan Air Crossbody
NIKE Торбица Jordan Air Crossbody
NIKE Торбица Jordan Air Crossbody
NIKE Торбица Jordan Air Crossbody
NIKE Торбица Jordan Air Crossbody
NIKE Торбица Jordan Air Crossbody
NIKE Торбица Jordan Air Crossbody
NIKE Торбица Jordan Air Crossbody
NIKE Торбица Jordan Air Crossbody
NIKE Торбица Jordan Air Crossbody
NIKE

NIKE Торбица Jordan Air Crossbody

код на производ: 9B0533-X6A
1.790 MKD
1.790 MKD
1.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • ONE
  ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

JORDAN AIR CROSSBODY BAG е унисекс чанта lifestyleза секој ден. Земете ја оваа компактна чанта со себе каде и да одите за да ги чувате вашите основни работи на стилски начин. Поголемиот џеб со патент ги чува телефонот и паричникот, а помалиот џеб на задната страна е идеален за документи. Спецификација:

 • Унисекс lifestyle торбичка
 • Прилагодлив ремен
 • Материјал: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет CW6410-687
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.717 MKD
  Заштеда 25%
  2.290 MKD
  големина
  MISC

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица BA5871-010
  1.352 MKD
  Заштеда 20%
  1.690 MKD
  големина
  MISC
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица 9A0631-023
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.341 MKD
  Заштеда 25%
  1.788 MKD
  големина
  NS