на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE

NIKE Торбица Heritage

код на производ: DQ5930-222
Prosečna ocena:
1.690 MKD
1.690 MKD
1.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Унисекс чантата Nike Heritage е функционален додаток кој го издигнува секој стил на следното ниво. Без разлика дали станува збор за музички фестивал, одење по вашата омилена патека или одење во кафуле, малата и компактна чанта нуди доволно простор за складирање мали предмети. Главната преграда има двонасочно затворање со патент. Внатрешниот мрежест џеб нуди можност за полесна организација, така што вашиот телефон, клучеви или паричник се секогаш на дофат. Прилагодете ги различните опции за носење според вашиот сопствен стил: на едно рамо, околу половината или преку градите. Должината на ременот одговара на индивидуалните потреби, а Nike Heritage може да го споделите со вашиот партнер.
Спецификација:

 • Унисекс чанта
 • Двонасочен патент
 • Прилагодлив ремен
 • Состав: 100% полиестер.

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Остави оценка

  • Viktor Poposki
   Viktor Poposki

   Супер моден детал, убаво лежи и има доволно простор за секојдневни работи!

   21.01.2023. 14:44

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DC3680-687
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.393 MKD
  Заштеда 30%
  1.990 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет CK1248-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.393 MKD
  Заштеда 30%
  1.990 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет CW6410-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.603 MKD
  Заштеда 30%
  2.290 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 943092-294
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.390 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Торбица DR6271-227
  1.990 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT