на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Ранец

по страна

Ранец

Pročitajte

Ранците се моден детал кој дефинитивно ги одбележа деведесеттите. Иако, во меѓувреме, тие беа користени од практични причини, како водечки моден детал, тие уште еднаш ги зазедоа улиците на светските метрополи. Ранците ги носат познатите и влијателните ѕвезди, додека нивната практичност не може да се спротивстави дури и од оние што не беа љубители на овој додаток до неодамна.

Машките ранци и женските ранци се дел од Buzz Online Shop понудата. Секој со различен дизајн, достапен во неколку бои, овие ранци може да се користат за училиште, но и за сите други секојдневни активности, а тие се идеални за носење на вашите омилени капи, маици и долен дел од тренерките. Но, тоа не е сè.

Не пропуштајте ја можноста да видите какви капи и патики можат да се најдат на Buzz Online Shop. Се прашувате зошто? Затоа што тие се неверојатно кул, уникатни и толку трендовски што ќе се заљубите во нив на прв поглед. Adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma се само некои од моделите кон кои ќе развиете љубов до крајот на животот.

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
големина
колекција
Цена
za-mazi
unisex
za-vozrasni
31 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B5077NSZ
7.641 MKD
Заштеда 10%
8.490 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B5352NSZ
6.201 MKD
Заштеда 10%
6.890 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B5343NSZ
6.201 MKD
Заштеда 10%
6.890 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B5243NSZ
6.201 MKD
Заштеда 10%
6.890 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DV3079-010
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 9A0740-023
3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец NP0A4G990411
3.192 MKD
Заштеда 20%
3.990 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B4737NSZ
5.032 MKD
Заштеда 20%
6.290 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец NP0A4ETZGE41
2.303 MKD
Заштеда 30%
3.290 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец NP0A4FSSF7Y1
3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Pročitajte

Ранците се моден детал кој дефинитивно ги одбележа деведесеттите. Иако, во меѓувреме, тие беа користени од практични причини, како водечки моден детал, тие уште еднаш ги зазедоа улиците на светските метрополи. Ранците ги носат познатите и влијателните ѕвезди, додека нивната практичност не може да се спротивстави дури и од оние што не беа љубители на овој додаток до неодамна.

Машките ранци и женските ранци се дел од Buzz Online Shop понудата. Секој со различен дизајн, достапен во неколку бои, овие ранци може да се користат за училиште, но и за сите други секојдневни активности, а тие се идеални за носење на вашите омилени капи, маици и долен дел од тренерките. Но, тоа не е сè.

Не пропуштајте ја можноста да видите какви капи и патики можат да се најдат на Buzz Online Shop. Се прашувате зошто? Затоа што тие се неверојатно кул, уникатни и толку трендовски што ќе се заљубите во нив на прв поглед. Adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma се само некои од моделите кон кои ќе развиете љубов до крајот на животот.