на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Ранец PUMA Phase Backpack
Ранец PUMA Phase Backpack
Ранец PUMA Phase Backpack
Ранец PUMA Phase Backpack

Ранец PUMA Phase Backpack

Код на производ: 079943-08
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Боја Беж
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 553558-131
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.990 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CT302OB
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.752 MKD
Заштеда 20%
7.190 MKD
Големина
4
5
5.5
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX0115-101
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.133 MKD
Заштеда 30%
10.190 MKD
Големина
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1201A173-122
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
10
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ4474
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.152 MKD
Заштеда 30%
8.788 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики GZ7874
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.588 MKD
Големина
5
5-
6

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Ранец DC4244-664
Цена 2.390 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DV6246-060
Цена 2.233 MKD
Заштеда 30%
3.190 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CW9335-291
Цена 4.790 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9A0775-P5D
Цена 3.590 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец MA0924-E69
Цена 3.890 MKD