на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Ранец Monogram
adidas

adidas Ранец Monogram

Код на производ: IU0009
Šifra proizvođača: KNZ97
2.288 MKD
2.288 MKD
2.288 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Monogram е универзален ранец кој може да собере се што ви треба во текот на денот. Прославете го стилот на adidas Originals без разлика каде ќе ве однесе денот. Овој ранец има детали што вистинските обожаватели ќе ги ценат, од целосниот монограмски отпечаток до иконската значка со тролист. Со вградени ремени, повеќе џебови и пространа главна преграда, тоа е удобен и практичен начин да останете организирани додека сте во движење. Останете организирани без никаков напор со adidas Monogram Originals ранецот. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклирани материјали. Со повторна употреба на материјалите што се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот и нашата зависност од ограничените ресурси и да се намали отпечатокот на производите што ги правиме. Спецификација:

 • Универзален ранец
 • 100% рециклиран полиестер
 • Димензии: 16 cm x 29,5 cm x 41,5 cm
 • Волумен: 20,5 L
 • Главна преграда со патент
 • Предни џебови со патент

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Kачкет IB9196
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.112 MKD
  Заштеда 30%
  1.588 MKD
  Големина
  OSFM
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики IF1582
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.649 MKD
  Заштеда 10%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Kачкет IL4846
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  950 MKD
  Заштеда 20%
  1.188 MKD
  Големина
  OSFM
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IE0760
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец 910B5151NSZ
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  Големина
  ONE