на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas

adidas Ранец Adicolor

Код на производ: IL4813
Šifra proizvođača: EEG14

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

1.688 MKD
1.688 MKD
1.182 MKD
Заштеда: 506 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики ID4658
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
10-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IE4267
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10-
11-
12
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Kачкет IL4846
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
950 MKD
Заштеда 20%
1.188 MKD
Големина
OSFM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики B75806
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
adidas SAMBA OG се машки патики кои лесно се вклопуваат во твојот секојдневен стил на о...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.488 MKD
Големина
10
10-
11
11-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики IF1584
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B5151NSZ
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
Големина
ONE