на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Ранец Archive
adidas Ранец Archive
adidas Ранец Archive
adidas Ранец Archive
adidas Ранец Archive
adidas Ранец Archive
adidas Ранец Archive
adidas Ранец Archive
adidas Ранец Archive
adidas Ранец Archive
adidas Ранец Archive
adidas Ранец Archive
adidas

adidas Ранец Archive

Код на производ: IT7601
Šifra proizvođača: EEG19
2.388 MKD
2.388 MKD
1.910 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Archive е универзален ранец со модерен и функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Кога станува збор за избор на совршен ранец за напорен ден, овој ранец и неговиот простор се идеални. Пространиот главен дел ќе собере се што ви треба за активен ден, а предниот џеб, со патент, ви овозможува да ги одржувате вашите неопходни работи организирани и лесно достапни. Украсена е со иконските три ленти, за да можете да ја покажете вашата љубов на adidas во сите ваши дневни авантури. Засилените ленти за рамо ја ставаат вашата удобност на прво место и лесно се прилагодуваат, додека можете да ставате шишиња со вода во страничните џебови. Спецификација:

 • Универзален ранец
 • Преден џеб со патент
 • Странични џебови
 • Три ленти
 • Засилени ремени за рамо

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IE0759
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IE0760
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики B75807
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  adidas SAMBA OG се машки патики кои лесно се вклопуваат во вашиот секојдневен стил на о...
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики B75806
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  adidas SAMBA OG се машки патики кои лесно се вклопуваат во твојот секојдневен стил на о...
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.488 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики IF9995
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.649 MKD
  Заштеда 10%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец 910B5151NSZ
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  Големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец FJ4814-010
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  Големина
  MISC