на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Ранец JAM CRINKLE MINI BACKPACK
NIKE Ранец JAM CRINKLE MINI BACKPACK
NIKE Ранец JAM CRINKLE MINI BACKPACK
NIKE Ранец JAM CRINKLE MINI BACKPACK
NIKE

NIKE Ранец JAM CRINKLE MINI BACKPACK

код на производ: MA0889-023
2.390 MKD
2.390 MKD
2.032 MKD
Заштеда: 358 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • ONE
    ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет DV5434-010
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.393 MKD
Заштеда 30%
1.990 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Kачкет AR2118-688
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.718 MKD
Заштеда 25%
2.290 MKD
големина
MISC

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец IU0009
2.288 MKD
големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец IT7601
2.388 MKD
големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B5151NSZ
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B4744NSZ
4.792 MKD
Заштеда 20%
5.990 MKD
големина
ONE