на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Ранец Nike Heritage
NIKE Ранец Nike Heritage
NIKE Ранец Nike Heritage
NIKE Ранец Nike Heritage
NIKE Ранец Nike Heritage
NIKE Ранец Nike Heritage
NIKE Ранец Nike Heritage
NIKE Ранец Nike Heritage
NIKE Ранец Nike Heritage
NIKE Ранец Nike Heritage
NIKE

NIKE Ранец Nike Heritage

код на производ: FJ4814-010
2.390 MKD
2.390 MKD
1.912 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Heritage е унисекс ранец кој може да собере се што ви треба за вашиот ден во природа. Овој ранец е направен за вашиот успех. Од внатрешен џеб за лаптоп кој помага да ја одржувате вашата технологија безбедна до надворешни џебови дизајнирани да организираат мала опрема, можете да поминувате повеќе време уживајќи во многуте активности на отворено и помалку време барајќи основни работи за вашиот училишен ден. Во внатрешниот џеб може да се смести лаптоп од 15 инчи. Прилагодливите ремени овозможуваат удобно вклопување. Јамката за носење ви дава алтернативна опција за носење. Страничните џебови држат шише со вода или други ситници. Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Волумен 25 l
 • Димензии: 17 V
 • 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет CK5324-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.790 MKD
  големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет CW6410-687
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.718 MKD
  Заштеда 25%
  2.290 MKD
  големина
  MISC

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец 910B5151NSZ
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец 910B4744NSZ
  4.792 MKD
  Заштеда 20%
  5.990 MKD
  големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец VN0A5KHPY28
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  големина
  ONE