на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas Ранец PUFFY SATIN
adidas

adidas Ранец PUFFY SATIN

код на производ: II3396
Šifra proizvođača: EEO84
3.288 MKD
3.288 MKD
2.630 MKD
Заштеда: 658 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas PUFFY SATIN е женски lifestyle ранец кој носи дополнителна доза на стил. Неговата елегантна сатенска конструкција и надуената силуета беспрекорно ги комбинираат софистицираноста и чудата во едно смело парче. Големата главна преграда, предниот патент, како и страничните отворени џебови ви овозможуваат да ги носите сите неопходни работи во текот на денот. Колку што е функционална и модерна, оваа привлечна чанта додава совршен акцент на секоја облека. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски lifestyle ранец
 • Димензии: 5 во x 11,75 во x 17,25 инчи
 • Волумен: 20,2 L
 • Состав: 50% полиуретан, 50% полиестер
 • Преден џеб со патент
 • Странични отворени џебови
 • Прилагодливи ремени

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ6043
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.066 MKD
  Заштеда 25%
  8.088 MKD
  големина
  4-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Патики IG7824
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.279 MKD
  Заштеда 15%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ6045
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.591 MKD
  Заштеда 25%
  8.788 MKD
  големина
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ4391
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.516 MKD
  Заштеда 25%
  8.688 MKD
  големина
  5
  5-

  слични производи