на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики W NIKE DUNK LOW NEXT NATURE
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW NEXT NATURE
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW NEXT NATURE
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW NEXT NATURE
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW NEXT NATURE
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW NEXT NATURE
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW NEXT NATURE
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW NEXT NATURE
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW NEXT NATURE
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW NEXT NATURE
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW NEXT NATURE
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW NEXT NATURE
NIKE

NIKE Патики W NIKE DUNK LOW NEXT NATURE

код на производ: DD1873-001
8.090 MKD
8.090 MKD
8.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 6,5
  6,5
 • 38
 • 7,5
  7,5
 • 39
 • 8,5
  8,5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DR4973-601
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB4609-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FB8338-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.877 MKD
Заштеда 15%
8.090 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ5733-633
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ5860-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.592 MKD
Заштеда 20%
4.490 MKD
големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CW4296-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
големина
L
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ2628-103
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5