на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Reebok Патики CLUB C 85 VINTAGE
Reebok Патики CLUB C 85 VINTAGE
Reebok Патики CLUB C 85 VINTAGE
Reebok Патики CLUB C 85 VINTAGE
Reebok Патики CLUB C 85 VINTAGE
Reebok Патики CLUB C 85 VINTAGE
Reebok

Reebok Патики CLUB C 85 VINTAGE

Код на производ: 100074232
7.390 MKD
7.390 MKD
5.173 MKD
Заштеда: 2.217 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 37
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY0957
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5