на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 ESS+
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 ESS+
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 ESS+
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 ESS+
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 ESS+
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 ESS+
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 ESS+
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 ESS+
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 ESS+
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 ESS+
NIKE

NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 ESS+

код на производ: FJ4170-001
8.790 MKD
8.790 MKD
8.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 45.5
  • 46
  • 42
  • 42.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CU4505-825
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.490 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB7050-817
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.633 MKD
Заштеда 35%
5.590 MKD
големина
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер FB7290-281
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер FB7290-619
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ3459-160
9.690 MKD
големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ3458-160
10.390 MKD
големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики 921826-021
12.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5