на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE

NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD

код на производ: FB2348-001
8.790 MKD
8.790 MKD
7.032 MKD
Заштеда: 1.758 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 38.5
  • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DQ5860-615
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.694 MKD
Заштеда 40%
4.490 MKD
големина
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер CW4298-602
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.323 MKD
Заштеда 35%
8.190 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ6840-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.543 MKD
Заштеда 30%
6.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DV7802-901
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.418 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер CW4298-334
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
големина
L
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ2628-103
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN4216-001
8.790 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5