на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики JORDAN JUMPMAN PRO
NIKE Патики JORDAN JUMPMAN PRO
NIKE Патики JORDAN JUMPMAN PRO
NIKE Патики JORDAN JUMPMAN PRO
NIKE Патики JORDAN JUMPMAN PRO
NIKE Патики JORDAN JUMPMAN PRO
NIKE Патики JORDAN JUMPMAN PRO
NIKE Патики JORDAN JUMPMAN PRO
NIKE Патики JORDAN JUMPMAN PRO
NIKE Патики JORDAN JUMPMAN PRO
NIKE

NIKE Патики JORDAN JUMPMAN PRO

код на производ: DN3686-006
10.390 MKD
10.390 MKD
8.312 MKD
Заштеда: 2.078 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 45
  • 42.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:12
Дуксер FB7921-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.593 MKD
Заштеда 25%
8.790 MKD
големина
2XL
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:12
Дуксер FB7921-113
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.153 MKD
Заштеда 30%
8.790 MKD
големина
L
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ3459-160
9.690 MKD
големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ3458-160
10.390 MKD
големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики 921826-021
12.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5