на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike Патики Air Max 90
Nike

Nike Патики Air Max 90

Код на производ: FB9657-200
Prosečna ocena:
10.890 MKD
10.890 MKD
9.801 MKD
Заштеда: 1.089 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max 90 се машки патики со иконски дизајн со поглед кон модерната иднина. Тие не се откажуваат од минатото што ги направило познати. Со својот изглед наликуваат на препознатливиот стил од деведесеттите. Тие остануваат верни на своите корени и на познатиот Waffle ѓон. Тие првично беа дизајнирани за трчање. Горниот дел со ребрести пластични детали ја зголемува издржливоста и долговечноста на моделот. Видливата единица Air Max во петицата и средниот ѓон од пена обезбедуваат совршено амортизирање, удобност и леснотија. Ѓонот обезбедува фантастично држење на различни површини. Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Air Max единица
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Венкo
  Венкo
  10.05.2024. 16:15

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN5326-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:14
  Дуксер FB7921-440
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.873 MKD
  Заштеда 30%
  8.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DM4044-001
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DQ8426-132
  9.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4181-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV0821-002
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  glasa
  3
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5