на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas

adidas Патики SUPERSTAR

код на производ: IE2304
Šifra proizvođača: MCK76
7.988 MKD
7.988 MKD
6.789 MKD
Заштеда: 1.199 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44 2/3
  • 45 1/3
  • 46
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер IA4883
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.066 MKD
Заштеда 25%
4.088 MKD
големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG7521
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики HQ2167
6.150 MKD
Заштеда 20%
7.688 MKD
големина
10
11
11-
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики ID8073
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FZ6327
5.350 MKD
Заштеда 20%
6.688 MKD
големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ID2099
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
8
8-
9
9-