на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Патики PUMA MAYZE MIX WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE MIX WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE MIX WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE MIX WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE MIX WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE MIX WNS
PUMA

PUMA Патики PUMA MAYZE MIX WNS

код на производ: 387468-10
6.790 MKD
6.790 MKD
5.432 MKD
Заштеда: 1.358 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 37
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
  • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер 535684-99
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 673085-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
големина
L
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 392495-01
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 393081-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
6.651 MKD
Заштеда 10%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 391083-05
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 393089-01
6.651 MKD
Заштеда 10%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 393063-02
6.392 MKD
Заштеда 20%
7.990 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 384363-04
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
41