на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Дуксер EVOSTRIPE
Puma Дуксер EVOSTRIPE
Puma Дуксер EVOSTRIPE
Puma Дуксер EVOSTRIPE
Puma Дуксер EVOSTRIPE
Puma Дуксер EVOSTRIPE
Puma Дуксер EVOSTRIPE
Puma Дуксер EVOSTRIPE
Puma Дуксер EVOSTRIPE
Puma Дуксер EVOSTRIPE
Puma

Puma Дуксер EVOSTRIPE

Код на производ: 673085-01
4.590 MKD
3.213 MKD
3.213 MKD
Заштеда: 1.377 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • L L
 • M M
 • S S
 • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

PUMA EVOSTRIPE е удобен женски lifestyle дуксер со капа што зрачи со класичност и удобност. Модата постојано се менува и се развива, но овој дуксер никогаш нема да излезе од мода. Врвната изработка и висококвалитетните материјали кои носат пријатност и удобност во контакт со вашата кожа се гаранција за целодневно уживање. Технологијата dryCELL е вградена за да ја одвлече влагата од телото и да ве заштити од потење. Сите потребни ситници можете да ги ставите во страничните џебови. Удобната капа ќе ве заштити при лоши временски услови и лесно се персонализира. Отворот можете лесно да го прилагодите со патентот кој минува по целата должина на дуксерот. Логото на PUMA јасно ја покажува вашата љубов кон овој спортски бренд. Направено е од најмалку 20% рециклирана содржина. Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер
 • dryCELL технологија
 • Лого на PUMA
 • Странични џебови
 • Патента со целосна должина

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Puma
  Боја Црна
  ПроизведувачPuma AG. Add: Puma way 1. 91074 Herzogenaurach, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 392495-11
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  Големина
  36
  37
  38
  38.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.214 MKD
  Заштеда 40%
  3.690 MKD
  Големина
  L
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 387468-12
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  Големина
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 386273-01
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.173 MKD
  Заштеда 30%
  7.390 MKD
  Големина
  37.5
  38
  38.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393127-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.873 MKD
  Заштеда 30%
  8.390 MKD
  Големина
  37.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.373 MKD
  Заштеда 30%
  3.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5758-133
  Цена 4.790 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FV5311-100
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN5434-209
  Цена 3.294 MKD
  Заштеда 40%
  5.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер FB8338-237
  Цена 5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN3654-019
  Цена 3.143 MKD
  Заштеда 30%
  4.490 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN1897-675
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  M
  XS