на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики Mayze Stack
Puma Патики Mayze Stack
Puma Патики Mayze Stack
Puma Патики Mayze Stack
Puma Патики Mayze Stack
Puma Патики Mayze Stack
Puma Патики Mayze Stack
Puma Патики Mayze Stack
Puma Патики Mayze Stack
Puma Патики Mayze Stack
Puma

Puma Патики Mayze Stack

Код на производ: 384363-04
7.390 MKD
5.912 MKD
5.912 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 36 36 22.5
 • 37 37 23
 • 37.5 37.5 23.5
 • 38 38 24
 • 38.5 38.5 24.5
 • 39 39 25
 • 40 40 25.5
 • 40.5 40.5 26
 • 41 41 26.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Puma Mayze Stack се женски lifestyle патики погодни за секоја пригода и секоја облека. Ова не е модел на патики кој бара да ги вклопите во вашето секојдневие, но ќе се вклопат во секоја прилика во која ќе се најдете. Плиткиот профил и кожниот горен дел зрачат со елеганција, а удобноста носи спортски дух. Гумениот ѓон со дебела платформа ќе ви пружи задоволство од одење и ќе сакате да го поминете секој момент во нив. Врвот овозможува максимална адаптација на вашето стапало. Вклучете се во нова авантура без двоумење. Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Дебела платформа
 • Кожен горен дел
 • Со врзување
 • Puma лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Puma
  Боја Бела
  ПроизведувачPuma AG. Add: Puma way 1. 91074 Herzogenaurach, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 535642-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 535684-99
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 673085-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 387468-12
  Цена 5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  Големина
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 392495-02
  Цена 5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 387213-01
  Цена 3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5