на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики Mayze Wedge
Puma Патики Mayze Wedge
Puma Патики Mayze Wedge
Puma Патики Mayze Wedge
Puma Патики Mayze Wedge
Puma Патики Mayze Wedge
Puma Патики Mayze Wedge
Puma Патики Mayze Wedge
Puma

Puma Патики Mayze Wedge

Код на производ: 386273-01
7.390 MKD
7.390 MKD
5.543 MKD
Заштеда: 1.847 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

PUMA MAYZE WEDGE се женски lifestyle патики кои комбинираат класика и модерни детали. Излезете од стереотипите на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива во овие патики на платформата PUMA. Горниот дел нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Патиките се со плиток профил со класични врвки и перфорации кои обезбедуваат одлична вентилација. Логото на PUMA нагласува на кој спортски бренд најмногу му верувате. Издржливиот и флексибилен гумен ѓон обезбедува одлично држење на сите површини. Вашите омилени фармерки, хеланки, тренерки, шорцеви, изборот е ваш, а со овие PUMA патики не можете да погрешите.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Ѓон на платформа
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • Лого на PUMA
 • Јазиче за пети
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Puma
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 535684-99
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 673085-01
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 535642-01
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  Големина
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 387213-01
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 384363-04
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 389861-01
  5.173 MKD
  Заштеда 30%
  7.390 MKD
  Големина
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41