на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas

adidas Патики FORUM LOW

код на производ: IG0720
Šifra proizvođača: MCM67
4.888 MKD
4.888 MKD
3.422 MKD
Заштеда: 1.466 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 28
 • 30
 • 29
 • 31
 • 34
 • 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas FORUM LOW се детски патики со кои вашите малечки ќе имаат сигурен и удобен чекор. Прерамките на глуждовите со кука и јамка овозможуваат облекување и соблекување без напор, додека кожениот горен дел и гумениот ѓон го истакнуваат автентичниот изглед на оваа патика е вкоренет во кошарката и поп културата. Внатре, меките перничиња прават вашите малечки да се чувствуваат добро. Направен од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина и е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Патики за деца
 • Врвки и велкро
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од текстил и вештачка кожа

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID4637
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.012 MKD
  Заштеда 30%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE7206
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.012 MKD
  Заштеда 30%
  8.588 MKD
  големина
  10.5
  11
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Патики IF8069
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  големина
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Патики ID4655
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  7.388 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5